Policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego z Komisariatu Policji w Brzeszczach zatrzymali poszukiwanego przez Sąd 45 – letniego mieszkańca Brzeszcz.  Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, aby uniknąć kary więzienia za oszustwo.

Wczoraj (21.10.2021) tuż po godzinie 16.00 policjanci ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie Brzeszcz ukrywa się poszukiwany mężczyzna.  Aby zweryfikować ustalenia funkcjonariusze udali się pod typowany adres, gdzie zatrzymali 45 – latka.  Mężczyzna był poszukiwany od kilku tygodni przez oświęcimski Sąd za oszustwo.

W związku z powyższym został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia został osadzony w jednym z zakładów karnych, w którym spędzi najbliższe pół roku.

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.  

Przypominamy, że aktualny wykaz osób poszukiwanych znajduje się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość.

 

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.