Ośrodek Kultury w Brzeszczach zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w projekcie “Powiedz mi bez słów…”, w ramach którego w terminie od 15 maja do 30 listopada odbędą się BEZPŁATNE warsztaty pantomimy, tańca współczesnego, fotografii scenicznej i komunikacji niewerbalnej. Podsumowaniem projektu będzie wspólne stworzenie etiudy teatralnej poruszającej tematykę problemów komunikacyjnych.

W całość zadania włączone zostaną osoby posiadające zaburzenia ze spektrum autyzmu, na zajęciach stworzymy atmosferę im przyjazną, do dyspozycji będą osoby, które są przeszkolone w kierunku pracy z autystami.
 
Zapisy do udziału w projekcie trwają do 30 kwietnia.
Istnieje możliwość zapisu na dowolnie wybrany warsztat.
kontakt telefoniczny: 530 645 394,
e-mail: elzbieta.kozka@ok.brzeszcze.pl
 
Projekt “Powiedz mi bez słów – międzypokoleniowe warsztaty pantomimy i tańca, spotkania, prelekcje znoszące bariery komunikacyjne” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.