W czwartek (30.04) doszło do pożaru budynku mieszkalnego przy ul. Borowej w Brzeszczach. Ogień spowodował ogromne straty, pochłonął znaczną część domu, w którym mieszkały dwie starsze kobiety. Dom wymaga kapitalnego remontu, zniszczeniu uległo całe wyposażenie.
Osoby, które pragną pomóc rodzinie w tej trudnej sytuacji, prosimy o kontakt z OSP Bór, która prowadzi zbiórkę finansową. Wsparcie może dotyczyć także pomocy materialnej – potrzebne są ubrania (rozmiar 40-42, buty rozmiar 37), wyposażenie (meble, pościel, naczynia, sprzęt AGD), środki czystości oraz artykuły spożywcze z długim terminem przydatności.
W akcji ratowniczej brały udział 3 jednostki Państwowej Straży Pożarnej z Oświęcimia, 2 jednostki OSP Bór oraz 2 jednostki OSP Brzeszcze, zespół ratownictwa medycznego z Oświęcimia, policja i pogotowie energetyczne. Dom wymaga kapitalnego remontu, w obecnym stanie nie nadaje się do zamieszkania.
Rodzinę, która straciła dach nad głową można wesprzeć poprzez zrzutkę lub bezpośrednio poprzez druhów OSP.
Szczegółowe informacje o zbiórce zamieszczono na profilu OSP Bór w portalu Facebook – KLIKNIJ

fot.Jacek Krawczyk

1 KOMENTARZ

  1. You’re sߋ intеresting! I don’t beⅼieve I’ve tгuly reaԁ sоmething
    ⅼike that Ƅefore. So wonderful to discover another person ѡith a fеԝ original thoսghts οn this topic.
    Ѕeriously.. many thanks for starting tһis up. Thiѕ website
    iѕ one thіng that іѕ needed on the web, sߋmeone with а Ьit of originality!

    Can Yoս Lοok іnto my web site; Mega Bandar Judi Bola Online

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.