Nieszczęśliwy wypadek miał miejsce na jednym z boisk sportowych w Brzeszczach, w niedzielę, w okolicach godziny 18.

Podczas amatorskiego meczu na mężczyznę spadła metalowa bramka. Młody mężczyzna upadł i z impetem uderzył głową w podłoże. Na miejsce natychmiast wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego.

Ratownicy zdecydowali o zadysponowaniu do Brzeszcz śmigłowca LPR Ratownik 6 z Balic.

Poszkodowany z urazem twarzoczaszki trafił do szpitala w Sosnowcu.

12 KOMENTARZE

 1. ostatnio poszkodowany przez bramke zabrał dziecku piłke z Pumy i walił nią o kosz na śmieci,aż ja zniszczył. cwaniakował,sprawiedliwośc dopadła.Ja tez zgłosze do Pani Burmistrz,że od mojego syna ma sie trzymac z daleka.nie ma mnie W Brzeszczach ,karma przyszła sama.

 2. Każdy dorosły człowiek bierze odpowiedzialność za siebie i swoje postępowanie. Bramka sama z siebie nie spadła, jakaś przyczyna musi być. Nie obwiniajcie pani burmistrz, bo nie Jej rolą jest pilnowanie dorosłych osób.

  • Odpowiedzialność za co? W artykule mowa o mężczyźnie więc chyba chodzi o dorosłego człowieka. O ile nie robił jakiś kretynizmów typu bujanie się na poprzeczce to wygląda to na wypadek podczas gry w nogę.

   • Według mnie jeżeli byłaby to osoba małoletnia pozostawiona pod opieką urzędników (nauczyciel, opiekun itp.), to tak. Natomiast w przypadku gdy za dorosłego człowieka, który być może sam tę bramkę ustawiał, bierze odpowiedzialność jakiś “opiekun” to jest to przesada. Sprawę ktoś na pewno rozsądzi, jeżeli ten typ bramek jest zakazany lub stan techniczny był zły to właściciel obiektu beknie, jeżeli poszkodowany złamał regulamin obiektu (np. był po piwku lub używał sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem) to urzędu nikt nie ruszy. Tak czy owak szkoda człowieka.

   • A który to obiekt? Kto jest zarządcą? Bo ze zdjęcia wygląda na LKS Jawiszowice, choć piszą że to w Brzeszczach. Czyli Górnik? Właścicielem jest gmina, ale zarządcą i odpowiedzialnym za stan techniczny jest KS Górnik.

    • Mieszkanko KS Górnik Brzeszcze nie jest właścicielem bramek stalowych, które to przygniotły osobę o której mowa . Z tego co wiem KSG posiada bramki aluminiowe i nie korzysta z bramek stalowych które są własnością gminy i to gmina powinna je zabezpieczyć. Bramka została przeniesiona z boiska nr 3 którym KSG nie zarządza

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.