Raport z diagnozy potrzeb i potencjału kulturalnego mieszkańców gminy Brzeszcze już gotowy. W terminie 10 kwietnia-10 czerwca zbierano dane wśród mieszkańców Brzeszcz na temat ich potencjału i potrzeb w sferze kultury. Raport, który stworzyła Magdalena Świergolik na podstawie danych zebranych przez pracowników OK w Brzeszczach, jest wskazówką do dalszego działania instytucji.
Raport powstał w ramach zadania “Przepisy na kulturalne specjalności roku” dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Edycja 2024 i jest dostępny pod linkiem: https://ok.brzeszcze.pl/aktualnosci/osrodek-kultury-w-brzeszczach/raport-z-diagnozy-potrzeb-i-potencjalu-kulturalnego-mieszkancow-gminy-brzeszcze.html.

Kolejnym etapem jest nabór inicjatyw kulturalnych mieszkańców. Szczegóły tutaj: https://ok.brzeszcze.pl/aktualnosci/nabor-inicjatyw-kulturalnych-mieszkancow-gminy-brzeszcze.html

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury+ Edycja 2024.

 

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Proszę podać swoje imię tutaj