Po kilku latach posuchy ‘Rock Reggae Festival’ po raz kolejny zagości w Brzeszczach. Dwunasta edycja RRF odbędzie się 26 sierpnia br. Tam gdzie zwykle, czyli na stadionie KS Górnik Brzeszcze. 

“Rock Reggae Festival wrócił na festiwalową mapę Polski w ub. roku po ośmiu latach przerwy. Wrócił i ma się dobrze! Fani muzyki nie zapomnieli, dlaczego tak lubili przyjeżdżać do Brzeszcz. Na stadionie KS Górnik znów stawiła się publiczność z całej Polski. Jak za dawnych lat przyciągnęła ich kameralna i bezpieczna atmosfera oraz oczywiście solidna dawka dobrej muzyki. Nie inaczej będzie w tym roku!” – podaje strona organizatora.

Co do tegorocznego line-up’u już wszystko jasne…

Na Rock Reggae Festival 2023 wystąpią:

Organizatorami Rock Reggae Festival 2023 są Gmina Brzeszcze
oraz Ośrodek Kultury w Brzeszczach.

Portal InfoBrzeszcze.pl tradycyjnie patronuje medialnie tej imprezie.

5 KOMENTARZE

 1. „Miernoty”,stuknij się w dzban punck ,bardzo dobrze że w naszym otoczeniu są takie imprezy dla wszystkich chętnych,poziom artystyczny b dobry,ty miłośniku martyniuka

  2
  1
 2. A te zespoły to są z ” Przeglądu Kapel Wiejskich”…. Skład Festiwalu powalający oczywiście ze śmiechu. A jaki jest koszt występów tej całej miernoty !!!!

  3
  2
  • Nie podniecaj się, nie przychodź, nie interesuj się kosztami, jeśli się do nich nie dokładasz. Zajmij się swoim brudnym, śmierdzącym “życiem” punka. Ble

   4
   1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.