Skatepark powstaje w ramach realizowanego od ubiegłego roku zadania wieloletniego “Rewitalizacja Parku Miejskiego przy ul. Dworcowej w Brzeszczach”, na które Gmina Brzeszcze pozyskała dofinansowanie z Oświęcimskiego Strategicznego Programu Rządowego. 

Na podstawie podpisanej w październiku ubiegłego roku umowy Wykonawca opracował dokumentację i uzyskał niezbędne pozwolenia na realizację inwestycji.
Skatepark o powierzchni 650 m kw. wykonany zostanie w technologii betonowej monolitycznej.

Obejmować będzie 5 rozbudowanych przeszkód, w tym: bank ramp, funbox z poręczami skośnymi + 2 x grindbox skośny, funbox z grapem oraz poręczami prostymi + 2 x disaster box, spin, bowl. W ramach zamówienia wykonawca wykona także instalację przeciwporażeniową oraz oświetlenie i monitoring skateparku. Ponadto zamontuje ławeczki, kosze na śmieci i tablicę z regulaminem korzystania z obiektu. Skatepark wykonany będzie połowy listopada 2022 roku.

(źr., fot. Brzeszcze.pl)

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.