Masz ukończone 60 lat? Mieszkasz na terenie Gminy Brzeszcze? Masz babcię i dziadka, którzy chcieliby nauczyć się obsługi komputera? Zgłoś się do projektu Stowarzyszenia ‘Brzost’. 

Nabór uczestników trwa od 14 do 27 maja 2018 r.
Zgłoś się do naszego projektu:
– telefonicznie: 667 701 540 (od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 17:00);
poprzez wypełnienie deklaracji uczestnictwa i dostarczenie jej do siedziby naszego Stowarzyszenia:
32-620 ul. Kosynierów 20/5.
Ilość miejsc jest ograniczona.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela Koordynator Projektu:
Dawid Szczepański, tel.: 667 701 540;
e-mail: dawid.szczepanski@brzost.brzeszcze.pl

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY!

Więcej szczegółów na stronie: senior.brzost.brzeszcze.pl

5 KOMENTARZE

  1. KURCZE ILE TEN CZLOWIEK ROBI DOBREGO DLA GMINY I DLA NAS SENIOROW. I ZE SIE MU CHCE. I ZAWSZE Z USMIECHEM NA BUZI. WIECEJ TAKICH LUDZI JAK PAN PANIE DAWIDZIE A NASZA STAROSC BEDZIE POGODNIEJSZA!!!

    • Pani Zofio, niezwykle miło jest mi czytać Pani komentarz! Staramy się każdego roku zapewniać bogatą ofertę spędzania wolnego czasu dla seniorów. Proszę pamiętać, że gdyby nie Państwo – seniorzy, to nie byłoby dziś nas – młodych, dlatego też staramy się spłacać dług wdzięczności wobec Państwa. Na ten rok poza projektem komputerowym, mamy w planach jeszcze kilka równie ciekawych propozycji, o których w przypadku dofinansowania, poinformujemy już niebawem. I oczywiście zachęcam do uczestnictwa w projekcie “@KTYWNY SENIOR”! 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.