17 lipca odbył się trzeci już koncert drugiej edycji letniej sceny muzycznej „Boskie Granie”, zorganizowany przez oświęcimskich Salezjanów i byłych wychowanków salezjańskich, pod patronatem miasta Oświęcim. Tego dnia swoimi utworami zachwycił, a także wprawił w nostalgię muzyk z Brzeszcz – Sławomir Krzanowski. Można powiedzieć, że pogoda tego piątku nie była najlepsza – padał bowiem dość mocny deszcz – jednak dzięki temu występ artysty nabrał nowego klimatu, a widzowie doświadczyli niezwykłych wrażeń.

Artysta zaprezentował publiczności swoją twórczość; utwory, które sam napisał. Były to piosenki, z których wręcz „wylewały się” emocje, przekazywane przez wokalistę. Mimo że nie wszystkie utwory były nam znane, ich teksty poruszyły niejednego. Być może ktoś nawet wylał parę łez, zamaskowanych przez spadający deszcz.

Na scenie rozbrzmiewały te starsze, jak i te nowsze utwory muzyka. Jedno jest pewne – ten fantastyczny artysta na pewno będzie nadal rozwijał swoją działalność, gdyż ma ogromny talent, którym z pasją dzieli się na scenie.https://oswiecim.sdb.org.pl/

Publiczność umilała dodatkowo występ, kołysząc się w rytm muzyki, a także świecąc swoimi latarkami z telefonu. Dodatkowo ich kolorowe parasole rozweselały szarą pogodową.

Po kolejnym koncercie jesteśmy pewni, że Sławomir Krzanowski zdobył kolejnych fanów właśnie tutaj, w Oświęcimiu. Dziękujemy mu za ten emocjonalny występ i mamy nadzieję, że jeszcze niejednokrotnie będzie mógł zachwycić nas swoimi utworami. Każdemu polecamy zapoznać się z jego utworami! I jednocześnie, gorąco zapraszamy na następny, piątkowy koncert.

(źr. oswiecim.sdb.org.pl, Tekst: Oliwia Noras, Foto: Małgorzata Płączek, Wojciech Zięcina sdb, Zbigniew Michura)

1 KOMENTARZ

  1. Brawo dla Salezjan i jeszcze zaległe podziękowana za perfekcyjną organizację MARSZ ŻYCIA POLAKÓW I POLONII W OŚWIĘCIMIU – 15 sierpnia 2019. Jeszcze Polska nie zginęła.

    5
    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.