W styczniu zapraszamy do Bibliotek Publicznych OK na spotkania z wyjątkowymi gośćmi! Już 15 stycznia będzie możliwość poznania autorki bestsellerowej „Arabskiej sagi” – Tanyi Valko. Tytuł spotkania: „Islam i chrześcijaństwo – zderzenie cywilizacji. Polki w bliskowschodnim świecie bogactwa i nędzy, miłości i nienawiści”.

–> (15 stycznia, godz. 17.00, sala widowiskowa Ośrodka Kultury w Brzeszczach)

W Bibliotece w Willi w ramach cyklu „Piątkowe spotkania przed północą”, odbędziemy podróż „3561 kilometrów bezdrożami Islandii”. To dzięki PODRÓŻNIKOM PO GODZINACH: „będzie o tym, co w zorganizowaniu takiej wyprawy jest proste jak drut, a co może nas kosztować wiele wysiłku, o tym, dlaczego warto tam gnać czym prędzej i czy 3561 km jazdy potrafi dać w kość. Nie zostawimy Was też bez kilku porad i lekcji, jakie wynieśliśmy z tego kraju oraz licznych zdjęć oczywiście”.

–> (24 stycznia, godz. 20.00, Biblioteka Publiczna OK – filia Willa)

W Bibliotece Głównej poczujecie „Szwedzkie klimaty” – a to za sprawą Barbary Gawryluk, dziennikarki Radia Kraków, tłumaczki książek z języka szwedzkiego, autorki popularnych książek dla dzieci i młodzieży.

–> (27 stycznia, godz. 17.00, Biblioteka Główna OK)

Natomiast na początku lutego uczestnicy konkursu o Harrym Potterze, zostaną nagrodzeni możliwością udziału w spotkaniu z Pawłem Kopijerem – autorem współczesnej literatury fantastycznej w klimacie magii i miecza.

–> (3 lutego, godz. 10.00, sala widowiskowa Ośrodka Kultury w Brzeszczach)

Dodatkowo zapraszamy na stałe cykle dla dzieci: „Muminkowe ABC, wszystko o nich wiedzieć chcę” oraz spotkania i konkursy w czasie ferii. Szczegóły w bibliotekach.

(źr., fot. biblioteka.brzeszcze.ok.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.