”Sukces Måneskin na Eurowizji pokazał, że wciąż jest miejsce na muzykę rockową w mainstreamowych mediach oraz sprawił, że muzyka alternatywna zaczęła ponownie wychodzić z podziemia na zasłużony piedestał. Wybraliśmy ten utwór, ponieważ jest on dla nas powiewem świeżości i młodzieńczego buntu. Wzbogaciliśmy go jednak o elementy charakterystyczne dla nas – mocne gitary i intensywną sekcję rytmiczną” – podaje strona zespołu TainT. 

W nagraniach oraz klipie gościnnie wystąpił – tworząc sample i elektronikę – Tomasz Wącirz z zespołu Transgresja, zaś całość zrealizowano w pszczyńskim Wally Studio, we współpracy z Michałem Walą.

Teledysk nakręcono w bielskim Black Colour Studio, ze wsparciem z Sergey’a Stovby i dofinansowaniem Pszczyńskiego Centrum Kultury.

TainT – Zespół czterech facetów pełnych energii i determinacji, by grać i przedstawić się szerszej publiczności. Pochodzi z Pszczyny i okolic (w tym z Brzeszcz). Istnieje od 2014 roku, jednak obecny skład uformował się z początkiem 2020 roku. Wykonuje muzykę z pogranicza Alternative Groove Metal oraz Nu-Metal.
Zespół nagrał swoją pierwszą płytę EP pt. ”Under Control” w 2020 roku, a obecnie pracuje nad kolejną EP pt. ”Looking For Myself”

Skład: Kacper Kamiński (wokal), Mateusz Pydyn (gitara), Krystian Mucha (bass), Grzegorz Ryskalok (perkusja).

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.