Przyjaciele, festiwalowicze!
Nie takie informacje chcielibyśmy Wam przekazywać. Niestety, nie mamy wyjścia. Utrzymujący się w kraju stan epidemii wywołany zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 powoduje, że w obecnych warunkach nie jest możliwe zorganizowanie dla Was Rock Reggae Festival. Sami dobrze wiecie, że festiwal muzyczny jest czasem radości i beztroski. Na bezpieczną zabawę w takiej właśnie atmosferze w najbliższych miesiącach nie ma szans.

Ale głowa do góry, bo jak mawiają – co nas nie zabije, to nas wzmocni! Zrobimy wszystko, żeby Rock Reggae Festival znów zabrzmiał w Brzeszczach, dlatego tegoroczna edycja imprezy została przeniesiona na przyszły rok. Nowa data to 4 września 2021 roku! Chcemy zachować obecny, dotąd ujawniony, line-up naszego festiwalu. Zakupione już przez Was bilety zachowają ważność na przyszły rok. Możliwy będzie także ich zwrot za pośrednictwem portalu Ticketmaster.

Śledźcie uważnie nasz profil FB oraz stronę internetową www.rockreggae.pl. Trzymajcie za nas kciuki! Ściskamy Was mocno i mówimy do usłyszenia i do zobaczenia!

(fot. Łukasz Bialik)

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.