Podczas nadchodzącego 76. Tour de Pologne kolarze po raz kolejny przejadą drogami powiatu oświęcimskiego. Peleton przemknie przez nasze lokalne drogi, podczas czwartego, liczącego 173 km etapu, na trasie z Jaworzno – Kocierz.

“Czwartego dnia Tour de Pologne wjedzie w góry. Po starcie w Jaworznie kolarze pojadą na południe. Na pierwszej, bardziej płaskiej części dystansu znajduje się Lotna Premia LOTTO w Wilamowicach. Potem peleton wjedzie w malownicze Beskidy, gdzie peleton pokona dwie rundy po 38,5 kilometra. Tam na trasie znajdują się dwie Górskie Premie. Etap odbędzie się pod hasłem 100-lecia Powstań Śląskich. Partnerem mety, która zlokalizowana jest przy Kocierz Hotel&Spa, jest Województwo Śląskie” – podaje organizator.

Uczestnicy wyścigu w trakcie czwartego dnia imprezy przemieszczać się będą ulicami powiatu oświęcimskiego. Ich trasa przebiega przez Chełmek, Bobrek, Gorzów, Babice i Oświęcim, skąd dalej kieruje się w stronę Rajska i Wilczkowic.

(źr. powiat.oswiecim.pl, tourdepologne.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.