„Można to dumnie nazywać sportowym przywitaniem Nowego Roku. A tak już bez dorabiania zbędnej ideologii,  w samo południe po prostu spotkała się ekipa, która chciała poczuć atmosferę  grania w piłkę i przebywania w swoim towarzystwie” – relacjonuje Marek Chowaniec, jeden z uczestników spotkania.

„Jak co roku, od wielu lat, na murawie stawia się ekipa piłkarzy, którzy nie chcą zapomnieć klimatu szatni i boiskowych zmagań… Jednym ubyło włosów, drugim przybyło kilogramów. Są niestety i tacy których dotknęło jedno i drugie, ale dalej chcą być beztroskimi chłopakami uganiającymi się za piłką. To jest w tym wszystkim najpiękniejsze” – dodaje trener.

W tegorocznej edycji Noworocznego Meczu Jawiszowic naprzeciwko sobie stanęły dwie drużyny Oldbojów LKS-u.

Starcie poprzedziła minuta ciszy ku czci zmarłego, wieloletniego piłkarza z naszej Gminy, Grzegorza Grzywy.

(fot. ML Misiek)

4 KOMENTARZE

  1. Kilkanaście lat temu grał w LKSie taki zawodnik o ksywce “Pała”. Niewysoki, grał na pozycjach chyba bocznego obrońcy lub pomocnika. Kojarzy ktoś go? Jak się on nazywał… Nurtuje mnie to od kilku lat i nie mogę spać po nocach 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.