W dniu wczorajszym (09.10.2018r.), operator numeru 112 Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Krakowie, odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym na ulicy Łęckiej w miejscowości Zasole. Z informacji przekazanych przez osobę zgłaszającą wynikało, że doszło do zderzenia motocykla z busem. W wyniku wypadku poszkodowany został motocyklista, który jest nieprzytomny. Na miejsce niezwłocznie zadysponowano wszystkie służby ratunkowe.

Po dojeździe na miejsce służb ratunkowych okazało się, że zdarzenie zlokalizowane jest w miejscowości Jawiszowice, a nie jak przekazano w zgłoszeniu Zasole.

„Jak wstępnie ustalili policjanci 28 – letni mieszkaniec Oświęcimia, kierujący samochodem marki VW Transporter podczas skrętu w lewo do posesji zderzył się z jadącym z przeciwka motocyklem marki Yamaha, którym kierował 21 – letni mieszkaniec Jawiszowic”- mówi Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

W wyniku zdarzenia motocyklista doznał poważnych obrażeń ciała. W stanie ciężkim został przewieziony do szpitala.

Przyczyny i okoliczności wypadku ustala Policja.

Fot. Jacek Krawczyk- Fotografia Ratownicza Jacek Krawczyk

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.