Powiatowy Zespół Nr 6 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Brzeszczach im. prof. Kazimierza Bielenina otrzymał tytuł “Szkoła Roku” w plebiscycie edukacyjnym zorganizowanym przez “Gazetę Krakowską”. To wspaniała nagroda dla placówki, której zaangażowanie i wysiłek zostały docenione przez uczniów, rodziców, współpracowników i lokalną społeczność powiatu oświęcimskiego.

Dyrektor Dorota Klimczak, która reprezentowała szkołę na uroczystej gali rozdania nagród, podkreśliła, że placówka stara się dostosować swoje możliwości edukacyjne do wymogów, jakie stawia rynek pracy i szkolnictwo wyższe. Placówka jest doceniana w środowisku pracodawców, którzy nagrodzili szkołę dyplomami uznania, a także uczelni wyższych.

W swojej ofercie placówka ma wiele unikalnych i interesujących kierunków kształcenia. Technikum logistyczne z profilami “ratownictwo medyczne” i “straż graniczna” są unikalne na skalę regionu. Co roku dużym zainteresowaniem cieszy się nabór do klasy o profilu technik logistyk. Placówka w swojej ofercie ma także technikum weterynarii, jedno z nielicznych w województwie małopolskim.

Dla wszystkich zainteresowanych, 19 kwietnia 2023 roku odbędzie się “Dzień otwarty w PZ 6”. Zapraszamy uczniów ostatnich klas szkół podstawowych do zapoznania się z ofertą szkoły – nie tylko zajęć i kierunków kształcenia, ale także zajęć dodatkowych i towarzyszących, rozwijających zainteresowania młodych ludzi.

Jesteśmy dumni z sukcesów Powiatowego Zespołu Nr 6 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Brzeszczach im. prof. Kazimierza Bielenina i gratulujemy całej społeczności szkolnej tego wyróżnienia.

(źr,fot. Brzeszcze.pl)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Proszę podać swoje imię tutaj