Podświetlony na niebiesko-żółto budynek Urzędu Gminy, to symbol naszej solidarności z Ukrainą. Budynek został wieczorem w środę 2 marca podświetlony narodowymi barwami Ukrainy. Kolor niebieski ukraińskiej flagi symbolizuje pokój, żółty to symbol bogactwa ziemi.

12 KOMENTARZE

 1. Tomasz Raczek , Janina Ochójska i cały kwiat celebryctwa całkiem niedawno opowiadał, że jesteśmy jednym z najmniej empatycznych narodów świata. Powinien się dziś zapaść ze wstydu pod ziemię.

  8
  5
 2. Ta Wojna podobnie jak pandemia obnażyła po raz kolejny debilizm opozycji. Pani dr Spurek zagłosowała przeciwko udzieleniu Polsce funduszy na pomoc uchodźcom. Jak to wytłumaczyć

  10
  4
 3. A MNIE CIEKAWI??? kiedy urzedasy z gminy zorjetują się czy Brzeszcze mają jakieś SCHRONY???? i czy są do użytkowania?? bo idę o zaklad że nikt mieszkający w BRZESZCZACH obecnie nie wie gdzie coś takiego jest!!!! a na ZIMNE TRZEBA DMUCHAĆ aby nie obudzić się z ręką w NOCNKU ! ! ! ! !

  9
  1
 4. Komuś widocznie “na razie” odmówili, stąd frustracja .Brzeszcze też są ładne nie zaszkodzi pomieszkać dłużej. Ukraińcy uciekają przed wojną chcą żyć. To nie jest ich widzi mi się. To są uchodźcy nie IMIGRANCI szukający lepiej!

  9
  1
 5. Trzeba im pomagać ale co jak zapał mieszkańców, zwykłych Polaków opadnie????. Polska czyt. Rząd nie jest w stanie pomagać takiej liczbie uchodźców. Na Unię bym nie liczył. Jednorazowa kasa to za mało na nie wiadomo jak długi pobyt Ukraińców w Polsce. Moje dziecko chodzi do prywatnego przedszkola bo w państwowym nie ma miejsca. A czy starsza córka dostanie podwyższę w pracy jak szef chce zatrudnić Ukrainki na dziwnych tanich zasadach….. To są pytania, które trzeba sobie zadać….. Jak na razie wysyłam przelew na pomoc Ukrainie. NIE WOJNIE !!!!!!

  7
  1
 6. https://www.petycjeonline.com/nie_dla_traktatu_who – Petycja Pani mec. Katarzyny Tarnawy-Gwóźdź z Bielska-Białej w sprawie złożenia przez polski rząd sprzeciwu co do treści “międzynarodowego traktatu pandemicznego”, natychmiastowego wypowiedzenia udzielonego pełnomocnictwa do prowadzenia przedmiotowych negocjacji w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej i wystąpienia ze Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

  3
  7
 7. Na razie wrzyscy kochają Ukrainę. Zobaczymy potem gdy będą nam zabierać pracę i inne socjale. Krakowie już oddano 100 mieszkań z programu mieszkania plus dla ukraincow a polskim rodzinom zadzwoniono że jednak nie dostaną. Skandal. Polacy to taki głupi naiwny naród. Ino wierzycie w propagandę a prawda jest inna. Poczytajcie o dombasie jak Ukraińcy od 2014 mordowali mieszkańców a nazywali ich separatystami

  10
  10

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.