Po trzech wydanych singlach: ‘Do połowy’, ‘Wiosna’ oraz ‘Moje miasto’, Sławek Krzanowski przedstawia swoją debiutancką płytę.

Longplay ‘W drodze’ promuje piosenka o tym samym tytule, ale na płycie znalazło się w sumie dziewięć kompozycji, utrzymanych w stylistyce pop.

“Sporo czasu upłynęło, od kiedy zamarzyłem o nagraniu płyty z autorskim materiałem. Nie ma na niej pogodnych piosenek, ale są te które chciałem nagrać” – przyznaje Sławek.

Szkice  piosenek powstawały w różnych okresach czasu, jednak to co je łączy, to szczere, osobiste teksty autorstwa Sławka.

„Myślę, że ta płyta łączy w pewnym sensie dwa muzyczne światy. Pierwsza część jest bardziej elektroniczna i nowocześnie brzmiąca , druga spokojniejsza, bardziej melancholijna i bardziej vintage w brzmieniu. Udało się przy okazji spełnić jeszcze jedno marzenie, bowiem piosenki zmiksował Marcin Gajko, który ma na swoim koncie miksy wielu płyt których słuchałem. Że wymienię choćby Monikę Brodkę czy Artura Rojka” – znaznacza muzyk z Brzeszcz.

 

W nagraniach artystę wsparli Łukasz Giergiel, Marek Cendrzak oraz Rafał Hilbrycht, który jest także producentem płyty.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.