Jak podaje oficjalna witryna internetowa brzeszczańskiego magistratu, zgodnie z zarządzeniem 163/2018 Burmistrza Brzeszcz, w poniedziałek, 24 grudnia, Urząd Gminy w Brzeszczach będzie nieczynny.
“Jednocześnie informujemy, iż w tym dniu pełniony będzie dyżur telefoniczny od godz. 1100 do godz. 1300 pod numerem telefonu 881 201 073 – dotyczy rejestracji zgonu” – podaje Urząd Gminy.

 

4 KOMENTARZE

  1. oooo widać wielki przegrany zaczyna jad puszczać hahahahahhihihihihi.
    A dlaczego nauczyciele są w radzie??? gdzie ich pracodawcą jest Gmina?

    • Nie wiesz o co chodzi a piszesz głupoty. W dwóch poprzednich kadencjach radni będący członkami zarządów organizacji pozarządowych ( m.in ze szkółki piłkarskiej ) musieli zrezygnować z pełnienia tych funkcji.

    • Do cycu : Nauczyciel jest pracownikiem instytucji publicznej, którą obowiązują inne przepisy niż przepisy dotyczące organizacji pozarządowych . Do tego dochodzą jeszcze przepisy/uchwały Rady Miejskiej które mogą zabraniać radnym pełnienia funkcji w organizacjach pozarządowych pobierających dofinansowanie do swojej działalności z budżetu gminy. Jeżeli w dwóch poprzednich kadencjach taki przepis obowiązywał to co w takim razie się zmieniło w obecnej kadencji ? Ktoś kłamał/kłamie : albo poprzednicy albo obecni . Wypadałoby sprawę wyjaśnić

  2. Mam pytanie do włodarzy i Rady Miejskiej w Brzeszczach. Czy radny obecnej kadencji może jednocześnie pełnić funkcję Członka Zarządu Szkółki Piłkarskiej – organizacji pozarządowej działającej na terenie i mieniu gminy Brzeszcze ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.