Serdecznie dziękujemy Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wszystkim tym, którzy ja wspierają. Jesteśmy najlepszym przykładem, że to jest ogromne wsparcie dla ratowania życia i zdrowia najmłodszych pacjentów – podkreśla dyrekcja powiatowej lecznicy. Placówka wzbogaciła się o respirator do wentylowania małych pacjentów, który jest także dostosowany do osób dorosłych.

Respirator wyposażony w nebulizacje Aeroneb Pro Solo. Posiada możliwość wentylacji inwazyjnej, jak i nieinwazyjnej poprzez maskę twarzową. Tryb automatycznej spontanicznej próby oddechowej z regulacją czasu trwania próby. Graficznie prezentuje ciśnienie, przepływ, objętość w funkcji czasu – wyświetla co najmniej 3 krzywe na ekranie jednocześnie. Wyposażony w automatyczną detekcję pacjenta.

O sprzęcie, który dzięki hojności darczyńców WOŚP w ostatnim czasie trafił do szpitala w Oświęcimiu pisaliśmy także TUTAJ

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.