W związku z organizacją wyścigów kolarskich Molo Osiek Race w kolarstwie szosowym w dniu 12 czerwca br., których start i meta zlokalizowane są w miejscowości Osiek będą występowały utrudnienia na drogach gminnych Gmin Osiek, Wieprz, Kęty i powiatowych: powiatów oświęcimskiego i wadowickiego.

Utrudnienia będą występowały w szczególności na trasie wyścigu i drogach przecinających trasę wyścigu. Wyścig odbędzie się na Rundzie 27,4 km, które będą pokonywane kilkakrotnie.

Szczegółowy przebieg trasy Rundy:
Start Honorowy: Resort Molo w Osieku, dalej wyścig jedzie w prawo w ul. Główną, a po skręcie w prawo w ul. Kościelną zawodnicy wjeżdżają na Rundę, jadą prosto po kostce do góry, gdzie ok. 30 metrów przed skrzyżowaniem z ul. Starowiejską zlokalizowana będzie Meta wyścigu, na skrzyżowaniu zawodnicy skręcają w prawo w ul. Starowiejską i jadą nią prosto, aż do skrętu w lewo w ul. Grunwaldzką. Jadąc tą ulicą dojeżdżają do Granicy Głębowskiej ul. Świerkowa, gdzie po skręcie w prawo w ul. Oświęcimską wyjeżdżają na drogę powiatową i dojeżdżają do Głębowic, gdzie skręcają w lewo w ul. Zamkową , a następnie w ul. Leśną w kierunku Gierałtowic ul.Słoneczna , z której skręcaj ą w prawo w ul. Brzosy na drogę powiatową, jadąc dalej prosto dojeżdżają do ul. Wadowickiej na ternie powiatu oświęcimskiego, a następnie skręcają w lewo w ul. Andrychowską w kierunku miejscowości Nidek , gdzie zjeżdżają z drogi powiatowej w ul. Lipową , z której po skręcie w prawo w ul. Św. Jana Pawła II ponownie wyjeżdżają na drogę powiatową i po dojechaniu do Witkowic skręcają w ul. Beskidzką w kierunku Malca . Po dojechaniu do zakładu Aksam skręcają w prawo w kierunku Osieku i jadąc prosto ul. Karolina dojeżdżają do ronda w centrum Osiek a , a następnie przy Urzędzie Gminy skręca w prawo w ul. Główną, a następnie w lewo w ul. Kościelną na ostatnią prostą do Mety.

Poniżej mapka rundy z zaznaczonym kierunkiem jazdy, prosimy o ograniczenie wyjazdów z domów w godzinach trwania zawodów (harmonogram startów i przewidywanych dojazdów do Mety pierwszych zawodników poniżej mapki), a jeśli będziecie poruszać się Państwo po trasie wyścigu, to zwracamy się z prośbą o jazdę w kierunku zgodnym z kierunkiem jazdy wyścigów. Organizatorzy proszą o niewyprzedzanie grup zawodników, aż do zjechania z trasy przejazdu zawodników.

(źr., fot. Oświecim.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.