Równo siedmiuset cyklistów wystartowało w jubileuszowym, XX Gminnym Rajdzie Rowerowym.

„Czerwcowe słoneczko wspaniale podkreślało tegoroczne “żarówiaste” koszulki i towarzyszyło nam na całej, ponad 17 kilometrowej trasie. Na metę rowerzyści dotarli po dwugodzinnej spokojnej jeździe, nad której bezpieczeństwem czuwali nasi niezawodni policjanci, strażacy i ratownicy medyczni. Powitał ich park miejski – w nowej, unowocześnionej odsłonie – gdzie rozchodził się smakowity zapach kiełbaski z grilla – konieczne uzupełnienie kalorii po takiej jeździe. Dzieciaki ze swoich pojazdów przesiadły się na dmuchańce, “zwariowane rowery” i sprawnościowe tory przeszkód. Niektórzy zagrali w Crossmintona, a inni po prostu zajadali się lodami i innymi słodkościami. W oczekiwaniu na kulminacyjny punkt programu, można było napić się pysznej kawy, mrożonej lemoniady i spędzić czas na miłych pogawędkach ze znajomymi” – relacjonuje brzeszczański Ośrodek Kultury.

Biorący udział w loterii mogli natomiast liczyć na atrakcyjne nagrody, w tym  nowe rowery, wycieczki, plecaki, rolki, czy hulajnogi.

Nie zabrakło tradycyjnych wyróżnień:  najstarszym uczestnikiem okazał się 81-letni Pan Andrzej, zaś najmłodszą – czteroletnia Weronika.

Organizatorem rajdu był Ośrodek Kultury w Brzeszczach w partnerstwie z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Brzeszczach oraz Gmina Brzeszcze.

Portal InfoBrzeszcze.pl – jak zwykle – patronował medialnie tej imprezie.

(źr., fot. Ośrodek Kultury w Brzeszczach)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.