W najnowszym odcinku lokalnego kanału YT „Porozmawiajmy.O” gośćmi byli dwaj miłośnicy sportu i piłki nożnej: Piotr Pawelak – prezes Klubu Sportowego „Górnik” Brzeszcze oraz Waldemar Łoziński – radny miasta Oświęcim.

„Tematem przewodnim jest projekt modernizacji stadionu i kompleksu sportowo-rekreacyjnego w Brzeszczach. Dyskutujemy o potrzebach i ambitnych planach miejscowego środowiska sportowego. Oceniamy też, że na realizacji tej idei może zyskać nie tylko gmina Brzeszcze, ale i cała Ziemia Oświęcimska” – czytamy w opisie.

(źr., fot. youtube.com/@porozmawiajmy.o)

13 KOMENTARZE

 1. Panowie wy się chyba oderwaliście od szarej rzeczywistości wiemy ze idą wybory i będziecie mydlić oczy wyborcy, czy Prezes Górnika wie ile będą kosztować te jego marzenia z kosmosu i jeszcze pytanie dla kogo to robić przecież Górnik kopie się po czole w okręgówce i maja kilka dzieci w tej swojej szkółce .
  Trzeba zburzyć ten obiekt działkę sprzedać i wyremontować hale sportowa a za resztę wybudować mały kameralny stadion w Jawiszowicach gdzie gołym okiem widać ze cos się dzieje , klub się rozwija w dobrym kierunku .

  7
  8
   • Po co wasze swary głupie, wnet i tak zginiemy w zupie! Jeżeli takie obiekty powstaną a kasa z tego funduszu neutralności klimatycznej będzie, to przypuszczam, że ich operatorem będzie jakiś nowo powstały klub gminny. A Górnik i pozostałe LKSy przejdą do historii. Chyba, że zajmą się jakąś inną dyscypliną niż piłka kopana czy tam lekkoatletyka. Takie to są moje przemyślenia.

  • No właśnie widać co się dzieje – zaraz wam ten plac do kopania w piłkę pozamyka sąd a wy się przeniesiecie do kopania piłki w Skidziniu. Zapomniał wół jak cielęciem był. Co takiego macie na tym polu do kopania lepszego niż jest w Brzeszczach. Żenada. Gdyby nie jeden napalony Gość który wykłada własną kasę- można by tam było ryż posadzić , przynajmniej jakąś korzyść by z tego była.

 2. Dla mnie to trochę taka gadka o niczym…
  Można by także zrobić wywiad o tym, że Brzeszcze zasługują na amfiteatr na 40tys. widzów.
  A co! Brzeszcze nie zasługują?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Proszę podać swoje imię tutaj