We wtorek Zarząd Powiatu Oświęcimskiego spotkał się z nowo wybranymi Sołtysami i Przewodniczącymi Rad Dzielnic z powiatu oświęcimskiego. Głównymi tematami rozmów były inwestycje drogowe oraz potrzeba poprawy infrastruktury. Sołtysi przedstawiali  także listę najważniejszych problemów, które doskwierają mieszkańcom.

“Na wniosek Burmistrza Chełmka, Andrzeja Saternusa zorganizowałem w tym roku już dwa spotkania z Prezydentem, burmistrzami i wójtami z terenu naszego powiatu, podczas których omówiliśmy wspólne plany inwestycyjne i inne ważne dla mieszkańców powiatu sprawy.  Wszystko wskazuje na to, że współpraca rozpoczęła się bardzo dobrze. Ustaliliśmy, że będziemy się spotykać przynajmniej dwa razy w roku, kolejno w  poszczególnych gminach. Najbliższe spotkanie odbędzie się w czerwcu w Brzeszczach” – poinformował Marcin Niedziela, Starosta.

Po oficjalnej części zebrania z udziałem Zarządu Powiatu członkowie Koła Powiatowego MSS Powiatu Oświęcimskiego przeprowadzili zebranie sprawozdawczo wyborcze, podczas którego wybrali nowego prezesa, którym został Krzysztof Harmata z Pław – Radny Gminy Oświęcim. Jego zastępcami zostali: Jerzy Krawczyk z Brzeszcz oraz Dorota Kusak z Nowej Wsi.

(źr., fot. powiat.oswiecim.pl)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.