30 listopada rozpocznie się zbiórka środków czystości, artykułów higieny osobistej oraz wody dla chorych hospitalizowanych w oświęcimskim szpitalu. Artykuły pierwszej potrzeby trafią do osób, których względu na nałożoną kwarantannę nie mogą odwiedzić najbliżsi. Zbiórkę zainicjowała Radna Powiatu Oświęcimskiego Katarzyna Bliźniak, do współpracy włączył się Ośrodek Kultury w Brzeszczach.

Darowizny będzie można dostarczać do Ośrodka Kultury w Brzeszczach (począwszy od 30 listopada) w dniach:
– poniedziałki – w godzinach 11:00 – 12:00,
– wtorki – w godzinach 15:30 – 16:30,
– środy – w godzinach 11:00 – 12:00.
Lista potrzebnych rzeczy:

• wody mineralna w małych (0,5l) oraz dużych butelkach (1,5l),
• chusteczki nawilżane,
• środki higieny osobistej,
• papier toaletowy.
Przypominamy, że rzeczy muszą być nowe, oryginalnie zapakowane.
Tylko wtedy będą mogły zostać przekazane do szpitala.
(źr., fot. Brzeszcze.pl)

3 KOMENTARZE

  1. Ktos chce zbic kapital polityczny na udawaneh badz prawdziwej empati. Moi przedmowcy maja racje. Szpital dostaje nasze pieniadze wiec na srajtasme ich stac. A dom kultury w brzeszczach niech zrobi zbiorke na schronisko dla zwierzat. One nie maja ubezpieczenia.

  2. Kogoś zdrowo pop….iło. Szpital ma swoje pieniądze na utrzymanie pacjenta. Może jeszcze czekoladki dla szanownego pana doktora, który przyjmuje tylko prywatnie za nie małą kasę. Ludzie opamiętajcie się szpitale finansowane są z budżetu i maja obowiązek kompleksowej opieki wraz z wyżywieniem itd. Prędzej lokalnym bezdomnym coś nazbierajcie bo nimi nikt sie nie opiekuje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Proszę podać swoje imię tutaj