Do 18 lutego 2022 r. można zgłaszać kandydatów do dziesiątej edycji Nagrody im. Józefa Dietla. Jej celem jest uhonorowanie osób fizycznych i instytucji działających na rzecz dobra wspólnego, miasta Krakowa i Małopolski oraz osób wyróżniających się postawami patriotycznymi i obywatelskimi.

Laureatami Nagrody w jej poprzednich edycjach byli: prof. Jacek Purchla, prof. Andrzej Zoll, Agata Wilam, Jolanta Stokłosa, śp. prof. Franciszek Ziejka, ks. Andrzej Augustyński, Anna Dymna, Bartosz Szydłowski, dr Krzysztof Pawłowski.

Zgłoszenia będą przyjmowane do lutego 2022 r. za pośrednictwem formularza na stronie Tutaj. Na stronie znajdują się też wszystkie informacje o Fundacji, Nagrodzie i zasadach jej przyznawania. Gala wręczenia Nagrody odbędzie się 27 maja 2022 r.

Obok zgłoszeń do Nagrody organizatorzy – Fundacja Nagrody im. Józefa Dietla – przyjmują również kandydatury do Dyplomu Honorowego Nagrody w trzech kategoriach: instytucja, firma, organizacja pozarządowa.

(źr., fot. Oświęcim.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.