Serdeczne życzenia i słowa uznania za tak wiele wspólnie przeżytych lat usłyszały od Burmistrza pary z Gminy Brzeszcze, które w ubiegłbym roku obchodziły złote, diamentowe i żelazne gody.

Jubilatom, którzy święcili 50-lecie zawarcia związku małżeńskiego Burmistrz wręczył medale za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.
Małżonkowie obchodzący 50-tą, 60-tą i 65-tą rocznicę ślubu otrzymali listy gratulacyjne, upominki oraz kwiaty. Uroczystość umilił występem Zespół “Tęcza”.

 

Jubileusz 50. rocznicy zawarcia związku małżeńskiego świętowali:

Łucja i Stanisław Baranowie, Maria i Leonard Bzibziakowie, Halina i Stanisław Błasiakowie, Jadwiga i Czesław Chrapkowie, Krystyna i Jan Chromikowie, Danuta i Andrzej Dusza, Krystyna i Jerzy Grzankowie, Teofilia i STefan Gugowie, Maria i Franciszek Górowie, Zofia i Józef Janiowie, Maria i Bonifacy Jarkowie, Maria i Stanisław Juszczakowie, Danuta i Jan Kajzarowie, Zofia i Aleksander Kurkowie, Janina i Czesław Kobieluszowie, Anastazja i Franciszek Korczykowie, Genowefa i Józef Krawczykowie, Władysława i Czesław Kubulusowie, Zofia i Zdzisław Łaczny, Maria i Czesław Majdowie, Janina i Edward Matlowie, Halina i Henryk Mańdokowie, Janina i Władysław Mikowie, Barbara i Franciszek Noworytowie, Maria i Jan Paryszowie, Maria i Jan Pawlusiakowie, Stanisława i Kazimierz Piwowarscy, Stanisława i Tadeusz Platowie, Zofia i Zbigniew Przybyłowscy, Bronisława i bogdan Rzenni, Helena i Stanisław Sambakowie, Danuta i Zygmunt Sikorowie, Zdzisława i Kazimierz Skubisowie, Alicja i Władysław Stawowczykowie, Stanisława i Józef Szałaśni, Maria i Piotr Śmielakowie, Władysława i Stanisław Witnikowie, Maria i Antonii Wolni, Danuta i Jan Wójcikowie, Janina i Bronisław Zającowie, Jadwiga i Józef Zamorowie, Danuta i Zdzisław Żurawscy.

 

Jubileusz 60. rocznicy zawarcia związku małżeńskiego świętowali:

Krystyna i Stanisław Bartosińscy, Joanna i Józef Czopkowie, Zofia i Stanisław Dankowie, Bronisława i Zdzisław Fajfrowie, Czesława i Kazimierz Gandorowie, Maria i Antonii Kalikowie, Anna i Kazimierz Karnasowie, Rozalia i Edwar Lisakowie, Zofia i Józef Matusikowie, Julia i Marian Paplowie, Krystyna i Jerzy Sobocińscy, Zofia i Grzegorz Spadkowie, Katarzyna i Waldemar Wawrowie, Maria i Józef Zajasowie.

 

Jubileusz 65. rocznicy zawarcia związku małżeńskiego świętowali:

Janina i Ferdynand Lenikowie, Danuta i Jan Staroniowie, Weronika i Alfred Włodarczykowie.
(źr., fot. brzeszcze.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.