31 sierpnia 2023 roku to ostatni dzień pracy Aleksandry Kącki na stanowisku Dyrektora Ośrodka Kultury w Brzeszczach. Burmistrz Radosław Szot spotkał się dziś z ustępującą dyrektor i symbolicznym bukietem kwiatów podziękował za pięć lat współpracy.

Od września dyrektorem gminnej instytucji kultury będzie Maciej Zawadzki.

Dziękuję ze te ostatnie pięć lat. Dużo się działo, czasem było ciężko, ale mam nadzieję, że będzie Pani dobrze wspominać ten czas” – powiedział Burmistrz Szot wręczając kończącej pracę w OK dyrektor Kącki.
Nie ukrywając wzruszenia Aleksandra Kącki potwierdziła, że różnodność i liczba zadań oraz wyzwań, które podejmowała w czasie kierowania gminną instytucją kultury wykroczyły poza wyobrażenie o pracy w “małym miejskim ośrodku kultury”.
“To był dobry czas między innymi dzięki ludziom, z którymi mogłam w naszym Ośrodku współpracować” – dodała ustępująca dyrektor.

1 września 2023 pięcioletnią kadencję na stanowisku dyrektora Ośrodka Kultury w Brzeszczach rozpoczyna Maciej Zawadzki, który dziś odebrał z rąk Burmistrza akt powołania  oraz życzenia owocnej pracy i wielu sukcesów.

(źr.fot.Brzeszcze.pl)

10 KOMENTARZE

  1. Dyrektorów przeżyłam już ze 6, a bryndza jak była tak jest i będzie. Bo kulturę tworzą obywatele czyli społeczeństwo, a w tym mieście ludzie mają to w Dupie. Wolą grilla na ogródku i litra albo festyn zamiast koncertu czy teatru. Taka gmina.

    14
    1
  2. A dlaczego redaktor przy tej okazji nie przedstawił nam nowego dyrektora, jego dotychczasowych doświadczeń lub dokonań? Zmarnować taką okazję może tylko dyletant w zawodzie dziennikarza…

    15
    6

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Proszę podać swoje imię tutaj