Miejski Zakład Kominikacji w Oświęcimiu informuje, że w związku z zamknięciem ul. Oświęcimskiej w Skidziniu od 15 marca 2021 roku nastąpiły zmiany w kursowaniu autobusów. Zmiany w godz. 7:30 do 15:30 dotyczą następujących kursów:

  1. Kursy linii 19 i 25 do i z przystanku Wilczkowice Pętla zostają skrócone do przystanku Skidziń Bar,
  2. Kursy linii 24 realizowane do i z Zasola realizowane będą od przystanku Wilczkowice ul. Starowiejską, Siedliska, Piekarską, Ofiar Oświęcimia, Nosala, Wyzwolenia i dalej swoją trasą w obu kierunkach,
  3. Kursy linii 25 realizowane do i z Zasola Pętli przez Wilczkowice Pętla będą realizowane z pominięciem przejazdu przez Wilczkowice,
  4. Kursy linii 27 realizowane przez Wilczkowice, Przecieszyn od przystanku Wilczkowice realizowane będą ul. Starowiejską, Siedliska, Piekarską do przystanku Brzeszcze Bór z pominięciem przejazdu przez Skidziń, Przecieszyn w obu kierunkach.

Utrudnienia w ruchu spowodowane są realizowaną przez Powiat Oświęcimski inwestycją pn. “Przebudowa drogi powiatowej nr 1868K ul. Oświęcimska w km od 3+150 do km 3+527 w miejscowości Skidziń, Powiat Oświęcimski”.

(źr. brzeszcze.pl, fot. MZK Oświęcim)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.