Jeśli lubisz robić coś dla innych, jesteś chętna/chętny do działania, pragniesz nowych wyzwań, chcesz stać się częścią teamu Muzeum Pamięci przystąp do naszego wolontariatu – zachęca dyrekcja placówki przy ul. Kolbego, której organizatorem jest Powiat Oświęcimski. Muzeum oficjalnie otworzy podwoje w kwietniu br.

– Będziesz miała/miał niepowtarzalną okazję uczestniczyć w otwarciu nowego muzeum na ziemi oświęcimskiej. Wydarzenia organizowane przez muzeum staną się częścią Twoich niezapomnianych przeżyć – podkreślają zarządzający MPMZO, dodając że z zainteresowanymi skontaktują się na przełomie lutego i marca.

Więcej informacji, w tym niezbędne dokumenty do pobrania TUTAJ.

Przy okazji przypominamy o apelu Muzeum o nadsyłanie swoich zdjęć do zbiorowego portretu mieszkańców ziemi oświęcimskiej.

To przedsięwzięcie jest doskonałą okazją, by stać się częścią wspaniałej historii ziemi oświęcimskiej. Możesz przesłać swoje zdjęcie i stworzyć wraz z Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej zbiorowy portret osób, którym bliska jest idea pomocowości. Będzie on ważnym elementem stałej ekspozycji Muzeum.

Muzealnicy z MPMZO chcą w ten sposób pokazać, że pamięć o bohaterkach i bohaterach, którzy z narażeniem zdrowia oraz życia nieśli pomoc więźniom niemieckiego obozu Auschwitz, jest wciąż żywa.

Co należy zrobić? Wystarczy przesłać do placówki swoje zdjęcie (może być selfie) za pomocą formularza na stronie internetowej Muzeum Pamięci: www.muzeumpamieci.pl/naszportret

Ważne, żeby w tle znalazł się element charakterystyczny dla ziemi oświęcimskiej.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Proszę podać swoje imię tutaj