78-letnia kobieta, nocą wyszła z domu i zabłądziła. Starszą panią, ubraną jedynie w piżamę zauważył wracający z pracy mieszkaniec Brzeszcz. Policjanci ustalili dane seniorki i oddali ją pod opiekę rodziny.

“W nocy z 7/8 maja tuż po godzinie 03.00 policjanci  zostali powiadomieni przez 31-letniego mieszkańca Brzeszcz o stojącej na ulicy Narutowicza w Brzeszczach starszej kobiecie, która nie pamięta gdzie mieszka” – podaje policyjny komunikat.

Policjanci natychmiast udali się we wskazany rejon, gdzie zastali zgłaszającego oraz ubraną jedynie w piżamę starsza panią. Mundurowi podziękowali mężczyźnie za zgłoszenie i zabrali kobietę do radiowozu.

“W trakcie czynności udało im się ustalić, że jest to 78-letnia mieszkanka Brzeszcz. Kobieta została oddana pod opiekę rodziny. Duże podziękowania należą się Panu Piotrowi Brzeszcz, który wykazał się wyjątkową spostrzegawczością i empatią. Widząc starszą, zdezorientowaną kobietę nie pozostawił jej bez pomocy. Dzięki takiej postawie seniorka choć zziębnięta, ale cała trafiła pod opiekę rodziny” – relacjonują policjanci z oświęcimskiej Komendy.

(źr. Policja Oświęcim, fot. heart.org)

1 KOMENTARZ

  1. “Wrażliwość jest naprawdę czymś wspaniałym, bo dzięki niej szerzej widzisz świat a zwłaszcza innych ludzi, łącznie z tym czego doświadczają”. Dzięki za to co Pan zrobił.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.