Kronika filmowa miasta Brzeszcze” – film przygotowany z okazji jubileuszu 60 lat nadania praw miejskich Miastu Brzeszcze. Pokaz zdjęć i slajdów, okraszony komentarzem i cytatami z gminnych kronik, skutecznie pobudza pamięć i pozwala wrócić na moment do minionych lat, skłonić do przemyśleń i docenienia, jak bardzo na przestrzeni kilkudziesięciu lat zmieniło się miasto i cała Gmina Brzeszcze.

Film przygotowany na podstawie materiałów i zdjęć udostępnionych z archiwum Urzędu Gminy w Brzeszczach, Ośrodka Kultury w Brzeszczach oraz Archiwum Państwowego w Katowicach Oddział w Bielsku-Białej.

(źr., fot. youtube.com)

6 KOMENTARZE

  1. Fajnie byłoby, gdyby stworzyć jakąś galerię starych zdjęć naszej gminy, a jakby jeszcze szło to jakoś posegregować nie wiem na osiedla,przysiółki, albo jakieś kwadraty, żeby łatwiej wyszukiwać. Do tego jakieś ciekawe opisy. Byłbym zachwycony. Ale jak to stworzyć?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.