Podczas niedawnego, brzeszczańskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jedną z nagród w licytacji był „Dzień z Burmistrzem Brzeszcz”. Była to pierwsza tego typu akcja w historii naszych lokalnych finałów WOŚP. Zwycięzcą został Pan Grzegorz Piwowarski, który swoją nagrodę „odebrał” 7 marca.
„Pan Grzegorz poznał brzeszczański Urząd Gminy „od kuchni”. Razem z Burmistrzem dokonał obchodu pokoi i skontrolował pracę urzędników. Skorzystał także z okazji wypicia w gabinecie Burmistrza „urzędniczej kawy”. Jak deklarował pan Grzegorz, to był bardzo przyjemny dzień i z zainteresowaniem zobaczył, jak wygląda urząd z drugiej strony biurka” – czytamy w relacji zamieszczonej na stronie brzeszcze.pl.

Przypomnijmy, że podczas 27. Finału WOŚP w Gminie Brzeszcze, dzięki hojności mieszkańców, zebrano 59.422,50 zł, z czego 9.290 zł pochodziło z licytacji.

Burmistrz Radosław Szot zadeklarował, że także podczas przyszłorocznego Finału WOŚP zaprosi mieszkańców do licytacji z ciekawą nagrodą.

(źr., fot. brzeszcze.pl)

10 KOMENTARZE

 1. Grzesiu jak ty bedziesz teraz do pracy chodził?
  Jak masz traumę, idz choruj! Zdrowie ma sie tylko jedno! swoją drogą lepiej z burmistrzem Radosławem niz radnym Dawidem S…

  3
  4
 2. A powiedział pan panu Grzegorzowi, że przetarg na boiska przy szkołach się oddala i finansowanie z Ministerstwa Sportu jest zagrozone, bo pan ma takie widzimisie i anulował pierwsze podejscie?

  5
  5

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.