Dziś przed godziną 19, w Oświęcimiu przy ulicy Budowlanych, doszło do ataku nożownika.

Poszkodowany 15-latek z ranami kłutymi trafił na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Sprawcą był 16-letni mieszkaniec Oświęcimia, którzy zbiegł z miejsca zdarzenia. Bardzo szybko rozpoczęto pościg i poszukiwania nożownika.

Po kilkunastu minutach Funkcjonariusze Policji ujęli podejrzanego w miejscu zamieszkania i przewieźli go do Oświęcimskiej Komendy Powiatowej Policji.

Na ten moment mogę tylko potwierdzić że sprawca został zatrzymany – poinformowała nas asp.sztab. Małgorzata Jurecka z KPP Oświęcim

(źr., fot. Oswiecim112.pl)

8 KOMENTARZE

 1. Teraz dzieciaki sa hodowane a nie wychowywane. Firmowe ciuszki smartfon do reki i odbebnione. Zero wartosci. Popatrzcie w glupim autobusie. Dzieciak siedzi dziadek stoi i zero reakcji.nie do pomyślenia jak ja bylem mlody

  • Przesadzasz nieco. Jest jednak różnica między dźganiem kogoś nożem a nie ustąpieniem miejsca w autobusie. To, że kiedyś coś było nie do pomyślenia nie oznacza, że młodzi wtedy nie chuliganili.

   3
   4
  • i PiSowsko-Katolskie wychowanie jest złe i Postępowo kolorowe radykalizm w każdym aspekcie jest wypaczeniem , Ale no jak by to byłby jakiś dzieciak PiSowca to obstawiam że by sprawa była by pod dywan zamieciona.

   7
   9
    • Tak, jestem specjalistą w tej dziedzinie. Sam pochodzę z patolskiej rodziny i wiem jak to jest być pełnym pogardy, niechcianym i nielubianym bezczelnym chamem. A poza tym lubię do japy i w pupę

     3
     11
     • Oj oj ale kogoś coś boli że musi się podszywać nickiem.To takie Polsko Katolskie zmieszać z błotem a potem do Kościółka z rodziną modlić się by “sąsiada skur/=syna opusciła rodzina” a na codzień cześć sasiedzie .

      5
      8

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.