Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek w Oświęcimiu zaprasza 27 maja (czwartek) na bezpłatne warsztaty online pt. „Biało-czerwona dla przedszkolaka (OS)”. Warsztaty (w godz. 16.00-18.15) są kierowane do nauczycieli wychowania przedszkolnego.

Zajęcia poprowadzi Joanna Niedziałek, nauczyciel konsultant z krakowskiego ośrodka MCDN.

Program zajęć:

Zabawy, metody aktywizujące i proste działania plastyczne wprowadzające i utrwalające podstawowe informacje o Polsce i jej symbolach

  • Dobre praktyki związane z realizacją projektu „Biało-czerwona dla przedszkolaka”
  • Prezentacja materiałów edukacyjnych „Polskie symbole narodowe”, „Historia w kolorach” do wykorzystania podczas prowadzenia zajęć o treściach patriotycznych (IPN)
  • Tańce integracyjne i proste układy choreograficzne do piosenek patriotycznych.

Zgłoszenia prosimy kierować  przez elektroniczny System Rezerwacji Szkoleń dostępny na stronie internetowej:Tutaj

Po zalogowaniu uczestnicy otrzymają link aktywacyjny umożliwiający dostęp do MS Teams. Uczestnicy nie muszą posiadać konta na MS Teams. Wymagania techniczne po stronie uczestnika to kamerka, mikrofon oraz głośniki (standardowe wyposażenie laptopów) oraz łącze internetowe (min.10 MB).

(źr., fot. Oświecim.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.