Od 30 kwietnia do 27 lipca br. będą przyjmowane wnioski o bony na innowacje. Do małopolskich firm może w sumie trafić ponad 30 mln zł na realizację pomysłowych i przyszłościowych inwestycji.

Przedsiębiorcy mogą ubiegać się o bon, dla którego maksymalna wartość wydatków kwalifikowanych wynosi 500 tys. zł. Firmy prowadzący swoją działalność na terenie naszego województwa mogą uzyskać dofinansowanie projektu w wysokości do 85% wydatków kwalifikowalnych.

Dofinansowanie dotyczy przedsięwzięć zapewniających realizację pełnego procesu tworzenia innowacyjnego rozwiązania tj. obejmujących zarówno część badawczo-rozwojowy, jak i wdrożeniowy.

Więcej na stronie Tutaj, na której można znaleźć szczegółowe informacje zarówno o tym, jak i innych konkursach ogłaszanych za pośrednictwem Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości.

Po informacje w sprawie konkursów można również dzwonić na Infolinię: (12) 616 06 16 lub pozyskać je w Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich w Krakowie, Chrzanowie, Nowym Targu, Nowym Sączu i Tarnowie.

(źr., fot. oswiecim.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.