Burmistrz Brzeszcz informuje, że od 14 maja zostają uruchomione przedszkola, dla których organem prowadzącym jest Gmina Brzeszcze. Przedszkole w Skidziniu pozostaje nieczynne z uwagi na małą liczbę zainteresowanych. 

Szczegółowe informacje zostaną zamieszczone na stronach internetowych każdej z placówek:

► Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Przecieszynie – KLIKNIJ

► Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 w Brzeszczach – KLIKNIJ

► Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 5 w Brzeszczach – KLIKNIJ

► Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 6 w Jawiszowicach – KLIKNIJ

W skali całej Gminy zgłoszono zapotrzebowanie zorganizowania opieki dla ok. 40 dzieci.

(źr. brzeszcze.pl, fot. innovationinpolitics.eu)

4 KOMENTARZE

 1. Jestem rozsądną matką, córką i żoną. Moje dzieci są w wieku od 4-14 lat (dwójka) i boję się bardzo o nie !!! Jak zareaguje moje 4-letnie dziecko na “zamaskowaną” , kochaną wcześniej Panią z przedszkola, która obecnie stoi jak “Deikengo” ( strażnik kosmosu) , z wymierzoną przeciw niemu bronią w postaci termometru bezdotykowego ??? Co będzie się działo kiedy w ciągu pobytu w przedszkolu dziecko zakaszle, gdzie umieszczą go wystraszone Panie ??? W łazience, w schowku na środki czystości, czy na tarasie ???
  Nie, nie poślę mojego dziecka do przedszkola i nie będzie to lęk o możliwość zarażenia się C
  Koronawirusem, lecz o jego stres i traumę z powodu wprowadzonych reżimów pandemicznych. Nie nawołuję do bojkotu, nie mam możliwości aby “siedzieć” w domu…muszę pracować. Doszliśmy do wniosku, że zadbamy o kochanych dziadków w taki sposób, że nie będą musieli wychodzić na zakupy, to jest i będzie naszym obowiązkiem i z pełną odpowiedzialnością i aprobatą z ich strony powierzymy im nasze skarby . A starszy syn deklaruje swoją pomoc w całej skali. 🙂 🙂 🙂

  8
  1
 2. Za tą decyzję burmistrz Brzeszcz powinien podać się do dymisji!!!!! Ten człowiek nie widzi chyba co się dzieje w miastach kopalnianych.

  6
  11
  • Nikt ci nie każe posyłać dziecka do przedszkola. Nie chcesz nie posyłaj! Ale są rodziny, ktore nie mają wyjścia, muszą pracować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.