Do 3 listopada br. można oddać głos w plebiscycie na najlepszy projekt zrealizowany z Funduszy Europejskich w Małopolsce. Wśród nominowanych projektów jest inwestycja związana z wytyczeniem i oznakowaniem ścieżek rowerowych w Gminie Brzeszcze – projekt “Brzeszcze na rowerze”. Zachęcamy do oddania głosu! 

Głosujemy TUTAJ

Do oddania głosu nie jest potrzebna rejestracja.
Wyystarczy podać adres e-mail i kliknąć “głosuj”.

Po kilkunastu sekundach na wskazaną skrzynkę mailową głosujący otrzyma link do potwierdzenia oddania głosu.
(źr., fot. brzeszcze.pl)

5 KOMENTARZE

 1. Na hołdzie w Przecieszynie były 10 lat temu piękne trasy które zrobiła sama młodzież. Na Dębniku, też można było by coś zrobić ze wsparcia samorządu.

  5
  2
 2. Pomysł fajny ale… patola w tym mieście wszystko zniszczy jak wygląda postój rowerowy przy szkole “trójce” ??? – dramat syf chuj…stwo i dziadostwo. Tablice informacyjne nad Wisłą spalone zniszczone itd… można by wymieniać. Zastanawiam się kto będzie pilnował parku po remoncie (na razie fajnie to zaczyna wyglądać) ale na jak długo

  17
 3. A może by tak pomyśleć o singletracku. Jest w gminie kilka miejsc, gdzie stosunkowo niewielkim nakładem dałoby się coś takiego urządzić. Oczywiście nie będą to wysokie górki, ale wszystko zależy od pomysłowości i projektu. O korzyściach już nie wspomnę.

  5
  3
  • na Takiej hałdzie co jest na Przecieszynie można zrobić całkiem niezły profesjonalny single track zresztą takowy już jest i chwała leśniczemu i urzędasom że nie nakazali go zburzyć.

   7
   2
  • Ja myślę o obiekcie zapewniającym choćby minimum potrzeb. A więc miejsce dla kilku samochodów, toaleta, myjka do rowerów, jakieś miejsce, w którym można by chwilę odpocząć i może coś zjeść, małe stanowisko do napraw (regulacji) rowerów. I oczywiście oznakowanie trasy. Gdyby wykorzystać oba zwałowiska kopalniane przy ul. Granicznej, można by urządzić około 10 km trasy. A tak jak teraz, to są dwa nieużytki o powierzchni około 70 hektarów.

   8
   2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.