W 2020 roku OK w Brzeszczach realizował projekt “Teatr pomiędzy słowami”, dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu “Kultura Dostępna”. Przez kilka miesięcy dzieci, młodzież i dorośli spotykali się na zajęciach pantomimy i tańca współczesnego, aby wspólnie stworzyć integracyjny spektakl na podstawie “Calineczki” Hansa Christiana Andersena.

 

ZOBACZ SPEKTAKL

scenariusz i reżyseria: Michał Sabat
przygotowanie pantomimiczne: Michał Sabat
przygotowanie taneczne: Gabriela Różycka
muzyka: Jacek Furtak
scenografia i stroje: Renata Wątor, Elżbieta Pikania
grafika promocyjna: Weronika Grzywa
opieka nad osobami niepełnosprawnymi: Magdalena Dubiel-Baran, Agnieszka Stopa
wsparcie organizacyjne i techniczne: Aleksandra Kącki – dyrektor OK w Brzeszczach, Jan Kajzar, Elżbieta Kózka
realizacja materiałów filmowych: Maciej Mitoraj
Projekt „Teatr pomiędzy słowami” realizowany był współpracy ze Stowarzyszeniem Rodziców na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych „Olimp”, Szkołą Tańca Avocado Fit&Dance, Teatrem Eksperymentalnym Poszukiwań Twórczych Epidemia oraz firmą Goodlightfilmstudio i FotoAno Gosia Szatan.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.