W sobotę tuż po godz. 6 do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Krakowie wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Brzeszczach na ul.Ofiar Oświęcimia. Na miejsce błyskawicznie skierowano zastępy z OSP Brzeszcze oraz JRG Oświęcim.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierująca straciła panowanie nad pojazdem, przejechała przez rów i wbiła się w ogrodzenie cmentarza.

Przybyły do zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego opatrzył na miejscu jedną osobę, która nie wymagała dalszej hospitalizacji.

Sprawczyni kolizji została ukarany mandatem.

“To kolejne zdarzenie na ul.Ofiar Oświęcimia w Brzeszczach. W ciągu tygodnia doszło tam do dwóch wypadkow oraz kolizji. W wyniku tych zdarzeń jedna osoba zginęła a cztery zostały ranne” – podaje portal oswiecim112.pl

(źr., fot. oswiecim112.pl)

1 KOMENTARZ

  1. Zastanawia mnie z jaką prędkością ludzie tam jeżdżą?! Nigdy nie wpadałam tam nawet w poślizg- a mieszkając w tej okolicy jeżdżę regularnie, często, w każdej pogodzie – mgła, deszcz, śnieg, ostre słońce, duży ruch, pusta droga…. I nie będę ukrywać- ponad 50km/h też tam jeżdżę. Jak trzeba zapier*** żeby wylecieć na tym łuku?? Brawura, brak doświadczenia i pstro w głowie ….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.