Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie realizuje inwestycję pn. “Modernizacja odcinków dróg wojewódzkich – Modernizacja DW 949 Brzeszcze-Przeciszów”.

W ramach zadania prowadzone są prace remontowe na całej długości ul. Turystycznej, tj.  na odcinku od ronda przy skrzyżowaniu z ul. Dworcową do ronda w Jawiszowicach, natomiast na ul. Łęckiej obejmą odcinek od ronda do skrzyżowania z ul. Spółdzielczą.

Roboty obejmują m.in. remont konstrukcji nawierzchni, remont poboczy, istniejących elementów odwodnienia, rowów i przepustów, roboty brukarskie,  tym remont chodników i zjazdów. Wykonane zostanie nowe poziome oznakowanie oraz zamontowane urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego.

“Prosimy o zachowanie ostrożnościgdyż ruch na tych odcinkach odbywa się jednym pasem” – apeluje magistrat.

Prace mają być zakończone pod koniec września tego roku.

 

(zr,fot,.Brzeszcze.pl)

3 KOMENTARZE

  1. Muszę przyznać, że pomimo okresu wakacyjnego ten remont i wszystkie z nim zwiazane działania idą całkiem sprawnie… Wku*wiają mnie jedynie kierowcy co na krzyżówce pod lidlem czekają aż włączy sie im zielone, a jak juz po 3 klaksonie wyczają że światła od 2 tygodni migaja na żółto to mają problem z obczajką kogo puścić, a przed kim mam pierwszeństwo 🤦‍♂️

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.