We wtorek 3 lipca na stadionie Górnika Brzeszcze przy ulicy Ofiar Oświęcimia o godzinie 19 odbędzie się show kaskaderskie nawiązujące do tradycji kultowego pierwowzoru, amerykańskiego autorodeo. Monster Trucky zaprezentują prawdziwą demolkę.

Bogaty dorobek kinematograficzny, wybitne osiągnięcia sportowe, rekordy odnotowane w Księdze Guinessa, to fundament, na którym powstał projekt Streets Owners.

Streets Owners

Lata pracy na planach filmowych, a także przy organizacji indywidualnych projektów kaskaderskich zaowocowały odważnym i niecodziennym przedsięwzięciem. Pod wspólnym szyldem – Tonda Paroubek & Friends udało się zgromadzić największych indywidualistów elitarnej profesji City Stunts.

Wszystkie oblicza pasji w jednym miejscu i w tym samym czasie

Show nawiązuje do tradycji kultowego pierwowzoru – amerykańskiego autorodeo. W oprawie klimatycznej muzyki, efektów świetlnych i ogniowych można odkryć na żywo najbardziej skrywane tajemnice współczesnego kina akcji. Program stanowi dynamiczną, zwartą logicznie i choreograficznie całość.

Dziewięćdziesiąt minut akcji to przemyślane konwencje kaskaderskie przeplecione scenami z najbardziej znanych, światowych produkcji sensacyjnych.

Najbardziej ekstremalna rewia samochodowo-motocyklowa w Europie

Fundamentem projektu Streets Ownersjest połączenie pasji i profesjonalizmu. Stworzenie dynamicznego widowiska pozwalającego bezpiecznie doświadczać niecodziennych emocji i wrażeń. Show, którego podmiotem jest unikalna sztuka ulicy… Sztuka, która nie toleruje iluzji i półśrodków. Zamysł programu jest żywy, otwarty – wciąż ewoluuje i dojrzewa.

“Kierując się potrzebą zbudowania czegoś nowego, odmiennego, ciągle szukamy inspiracji i podniet. Tworzymy od podstaw, to nasza siła… Skorzystamy ze sprzętu, na którym nie odważył się wystartować przed nami nikt dotąd. Klasyczne sekwencje zaprezentujemy w odważnej, diametralnie odmiennej aranżacji” – informuje grupa Streets Owners.

Autentyczność

Pomimo, że cały projekt utrzymany jest w konwencji widowiska artystycznego, grupa główny nacisk kładzie na zachowanie autentyczności odtwarzanych sytuacji, a zwłaszcza związanych z nimi emocji.

Bilety

Bilety będą do nabycia w kasie stadionu w dniu występu, czyli we wtorek 3 lipca od godziny 18. Wszystkie bilety: dorośli oraz dzieci są w promocyjnej cenie 20 złotych.

KONKURS

Na naszym Facbookowym profilu czeka na Państwa konkurs- do wygrania aż 6 podwójnych zaproszeń na ten niecodzienny pokaz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Proszę podać swoje imię tutaj