Górnik Brzeszcze ogłasza nabór do wszystkich grup dziecięcych i młodzieżowych. Klub zaprasza wszystkich chętnych, którzy poprzez dobrą zabawę i różne formy rywalizacji, chcieliby rozwijać swoją pasję w kierunku uprawiania piłki nożnej.

“Grałeś gdzieś- sprawdź się u nas.Nie grałeś nigdzie – przyjdź do nas i poczuj atmosferę zgranej i przyjaznej ekipy” – zachęca trener, Marek Chowaniec.

“Zapraszamy wszystkie dzieci z rocznika 2013 i starsze. Nasza składka członkowska to jedynie 20 złotych miesięcznie. W zamian oferujemy zajęcia z licencjonowanymi trenerami, udział w rozgrywkach i turniejach piłkarskich, darmowy wstęp na wszystkie mecze i imprezy organizowane przez nas, a także badania lekarskie, ubezpieczenie grupowe oraz wstęp na basen ze zniżkami, parking dla członków klubu, wyjazdy i spotkania integracyjne.” – czytamy na stronie brzeszczańskiego klubu. 

“Dodatkowo nasze wszystkie działania prowadzą do tego , aby nasi podopieczni mieli zawsze uśmiech na twarzach. A to już jest bezcenne” – namawia trener Chowaniec.

Wszelkie informacje wprost od trenera Chowańca pod nr tel. 600-601-535.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Proszę podać swoje imię tutaj