Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach, podczas błyskawicznie przeprowadzonej interwencji, w jednej z kamienic w Brzeszczach, zatrzymali nietrzeźwego 38 – letniego mieszkańca Brzeszcz. Mężczyzna jest podejrzany o groźby karalne wobec swojego sąsiada.

Dziś tuż po godzinie 18.00 doszło do awantury na klatce schodowej,  podczas której 38 – latek, używając noża , dopuścił się gróźb karalnych wobec swojego sąsiada.

Policjanci wezwani na interwencję natychmiast zatrzymali agresora. Trafił on do pomieszczeń dla osób zatrzymanych. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało 1,50 promila alkoholu.

Aktualnie policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

8 KOMENTARZE

   • Jak to co? Po zamknięciu będzie po herbacie. Władze gminy powinny już podjąć działania w celu pozyskania inwestora, który chciałby tutaj coś produkować, stworzyć miejsca pracy i nie mam na myśli kolejnych supermarketów. Mamy w gminie byłą premier, więc również droga lobbowania w instytucjach państwowych wydaje się realna. Przede wszystkim dajmy se siana z partyjniackimi pokrzykiwaniami. Zabawy w szambie zostawmy julkom i oskarkom. Jeżeli ktoś myśli, że takie problemy są wydumane to radzę przyjrzeć się Czechowicom. Pod nóż idzie zapałkownia i kopalnia a następna na rozkładzie jest rafineria.

    • Zgadzam się z “Anonimem” w 100%, od czego mamy tęgie głowy w gminie …. Przecież to w żadnym razie nie są miękiszony. Więc Radni weźcie się do roboty i zróbcie coś dla nas i dla siebie.

     7
     1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.