Bartosz Lewandowski jest młodym iluzjonistą ze sporym doświadczeniem scenicznym. Już w marcu swoje możliwości zaprezentuje na scenie brzeszczańskiego Ośrodka Kultury. 

Podczas widowiska widzowie przeniosą się  w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe! Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11. edycję programu “Mam Talent”!

Gołębie, papugi,  wśród nich także gigantyczna, egzotyczna papuga ara oraz niespotykane triki z akwarium i złotymi rybkami! To jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju!

To jednak nie koniec atrakcji jakie na Was czekają! Nie zabraknie sporej dawki śmiechu, którą dostarczy kabaretowo-magiczna część widowiska. Hipnoza, triki z udziałem widowni, przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, magiczne pojawienie w płonącej klatce, przenikanie przez wentylator śmierci, z którym iluzjonista wystąpił podczas finałowego odcinka popularnego programu oraz wiele innych magicznych urozmaiceń, którymi widzowie zostaną dosłownie oczarowani! Będzie bardzo magicznie!

Występy Bartosza Lewandowskiego to przede wszystkim opracowanie artystyczne! Dlatego też zobaczycie iluzje w różnych stylach i wydaniach. To będzie prawdziwe Magic Show, podczas którego każdy widz znajdzie coś dla siebie, zarówno młodszy jak i starszy…

Zerknijcie na występy Bartosza z ‘Mam Talent’: CASTING, PÓŁFINAŁ, FINAŁ


Bilety w cenie 35 zł do nabycia online TUTAJ oraz od połowy stycznia w Ośrodku Kultury! Zapraszamy do rezerwacji miejsc na widowni!

NA KONKURS, W KTÓRYM DO WYGRANIA MAMY AŻ 10 POJEDYNCZYCH WEJŚCIÓWEK NA SCHOW ZAPRASZAMY NA NASZEGO FEJSBUKA. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.