W dniu wczorajszym (20.03.2018r.) dyżurny WCPR w Krakowie odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Zasole. Z informacji przekazanych przez zgłaszającego, wynikało że na skrzyżowaniu ulic Wypoczynkowej i Łęckiej z Kostka Jagieły doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Niezwłocznie na miejsce zadysponowano Służby Ratunkowe i Policję.

„Około godziny 14.50 w Zasolu na skrzyżowaniu ulic Łęckiej z Wypoczynkową i Kostka Jagiełły doszło do kolizji drogowej. Jak ustalili policjanci 49 – letni mieszkaniec Andrychowa kierując samochodem marki Renault , nie zatrzymał się na czerwonym świetle w wyniku czego zderzył się z autobusem , a następnie zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie posesji. W wyniku zdarzenia nikt nie doznał obrażeń. Autobus nie przewoził pasażerów”- informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

W działaniach ratowniczych uczestniczyli:

Patrol KP Brzeszcze, OSP Zasole, JRG Oświęcim i Patrol WRD KPP Oświęcim

Fot. www.oswiecim112.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.