W połowie grudnia zespół Besides na scenie krakowskiego Klubu Studio zagrał nietypowy koncert. Nietypowo było ze względu na pandemiczne obostrzenia, które to sprawiły, iż muzyczne show musiało odbyć się bez widzów, przy pustej sali. Wyczyny chłopaków można było na szczęście obejrzeć w pełnej, internetowej relacji. I było warto!

„Koncert był fantastycznym wydarzeniem. Bez publiczności było to zupełnie inne przeżycie. Brak wymiany energii pomiędzy muzykami, a słuchaczami powodował trochę inny rodzaj stresu i niepewności, tak podczas koncertu jak i przed nim. Mimo to, cieszę się bardzo, że wbrew pandemii i drobnym problemom technicznym udało się zagrać i przekazać  emocje naszym bliskim i słuchaczom” – powiedział tuż po występie Bartek Urbańczyk, perkusista Besides.

W trakcie internetowego koncertu zespół zaprezentował materiał z najnowszej płyty “Bystanders”, która inspirowana jest historiami więźniów Auschiwtz i okolicznych mieszkańców.

Koncert do obejrzenia TUTAJ

(fot. Dariusz Ptaszyński)

2 KOMENTARZE

  1. Szanowni Włodarze i Włodarki(ukłon w stronę feministek ) popierajcie twórczość naszych artystów. To świetna promocja i wizytówka Gminy przecież.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.