Ferie zimowe już w przyszłym tygodniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Ośrodka Kultury w Brzeszczach, Świetlic na os. Paderewskiego i na os. Szymanowskiego oraz Domu Ludowego w Skidziniu na czas zimowego wypoczynku.

Propozycje Ośrodka Kultury – turnusy tygodniowe (wycieczki i zajęcia stacjonarne), Akademia Młodego Naukowca, spektakle teatralne, kino, turniej w scrabble, warcaby i szachy, bal kostiumowy, zajęcia plastyczne.

Propozycje Domu Ludowego w Skidziniu

Propozycje Świetlicy na os. Paderewskiego

Propozycje Świetlicy na os. Szymanowskiego

8 KOMENTARZE

    • Bo nie potraficie wykorzystać potencjału ludzi którzy tu płacą podatki. Myślicie że nie ma tu zdolnych muzyków, literatów, ludzi z pasją na światowym poziomie ? Najlepiej inwestować w koła gospodyń wiejskich. To bezpieczniejsze.

    • Nowa Pani dyrektor pracuje ledwie od miesiąca. Daj jej czas. Niech to wszystko poukłada. Jestem przekonany, że OK za jej rządów będzie pracować znacznie lepiej!

    • taka miejscowośc jak Brzeszcze która ma kopalnie powinna być 100 razy lepsza od Pszczyny która nie ma żadnych takich zakładów gamoniu, przykład Pwałowice, Suszec, przejedz sie a zobaczysz w jakich warunkach ludzie żyją.

      • Powinna a nie jest. Spadnij na ziemie bo chyba bujasz w obłokach i marzeniach. O byciu na miejscu Pawłowic śni niejedna gmina łebku, no ale oczywiście najlepiej narzekać zza monitora

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Proszę podać swoje imię tutaj