15 grudnia Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w plenerowym Jarmarku Bożonarodzeniowym. Impreza odbędzie się przed budynkiem OK, rozpocznie się warsztatami tworzenia świątecznych bombek o godz. 10.00. Następne warsztaty: tworzenia choinek ze styroduru i ozdób w technice zimnej porcelany rozpoczną się kolejno o godz.11.00 i 12.00. Stoiska rękodzielnicze odwiedzić będzie można w godzinach 16.00-19.00.

Podczas Jarmarku, poza magiczną atmosferą, nie zabraknie także stoisk rękodzielniczych, degustacyjnych z regionalnymi pysznościami i innych świątecznych atrakcji.

Ośrodek Kultury – organizator Jarmarku zaprasza również na Bożonarodzeniowy Kiermasz Książkowy, podczas którego uczestnicy będą mogli wymienić się książkami lub nabyć nieprzeczytane jeszcze pozycje za symboliczną kwotę.

Podczas Jarmarku odbędzie się zbiórka na rzecz Schroniska OTOZ Animals Oświęcim – niech nasi czworonożni przyjaciele też mają dobre Święta!

Jarmark odbędzie się 15 grudnia w godz. 16.00-19.00 przed budynkiem Ośrodka Kultury w Brzeszczach.

8 KOMENTARZE

    • Bo nie potraficie wykorzystać potencjału ludzi którzy tu płacą podatki. Myślicie że nie ma tu zdolnych muzyków, literatów, ludzi z pasją na światowym poziomie ? Najlepiej inwestować w koła gospodyń wiejskich. To bezpieczniejsze.

    • Nowa Pani dyrektor pracuje ledwie od miesiąca. Daj jej czas. Niech to wszystko poukłada. Jestem przekonany, że OK za jej rządów będzie pracować znacznie lepiej!

    • taka miejscowośc jak Brzeszcze która ma kopalnie powinna być 100 razy lepsza od Pszczyny która nie ma żadnych takich zakładów gamoniu, przykład Pwałowice, Suszec, przejedz sie a zobaczysz w jakich warunkach ludzie żyją.

      • Powinna a nie jest. Spadnij na ziemie bo chyba bujasz w obłokach i marzeniach. O byciu na miejscu Pawłowic śni niejedna gmina łebku, no ale oczywiście najlepiej narzekać zza monitora

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.