KIERMASZ UBRANEK DZIECIĘCYCH JUŻ W SOBOTĘ W OK!

Ubranka, z których dzieci wyrosły zalegają w szafie? A może trzeba pociechy ubrać od stóp do głów w większym rozmiarze? OK w Brzeszczach zaprasza na Kiermasz ubranek dziecięcych, który odbędzie się 16 lutego w godzinach 10.00-13.00. Zapraszamy kupujących i sprzedających!

Kupujący – wstęp wolny
Wejściówki dla osób chcących sprzedać/wymienić ubranka dziecięce:
10 zł – w cenie: możliwość prezentacji ubranek na własnymi mini-stoisku, kawa, herbata
20 zł – w cenie: możliwość prezentacji ubranek na własnymi mini-stoisku, kawa, herbata oraz wstęp dzieci do sali zabaw z animatorem (dzieci w wieku 1-5 lat) i/lub na zajęcia plastyczne (dzieci powyżej 5 roku życia). Dla rodziców, którzy należą da facebook’owej grupy Brzeszczańscy i Jawiszowiccy Rodzice – wstęp wolny!

Rezerwacja wejściówek: 032 211 14 90 wew. 29, e-mail: elzbieta.kozka@ok.brzeszcze.pl. Możliwość dokonania przelewu (w tytule: Kiermasz ubranek dziecięcych, imię i nazwisko uczestnika) – dane do przelewu w zakładce “O nas” na stronie OK https://ok.brzeszcze.pl/o-nas-2/

Zakup wejściówek: kasa główna OK (I piętro budynku OK, pok. 24) pon, śr., czw.: 8.00-15.30, wt: 8.00-16.30, pt.: 8.00-13.30.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.