To jeden z wielu konkursów organizowanych przez powiatową placówkę, jaką jest świętujący 65-lecie Młodzieżowy Dom Kultury. Spośród innych niewątpliwie wyróżnia go to, że cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Drodzy Młodzi Artyści, zapraszamy Was do udziału w dziewiętnastej edycji ogólnopolskiego Biennale Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży – najstarszej cyklicznej imprezie plastycznej dzieci i młodzieży, organizowanej od 1984 roku przez Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu. Przejrzyjcie wraz z nauczycielami zestawy prac z ostatniego roku, wybierzcie najciekawsze, albo wykonajcie nowe i przekażcie je za pośrednictwem szkół i przedszkoli organizatorowi.

Będzie nam miło spotkać się z Wami na wernisażu – mówi Alina Kwarciak, dyrektorka placówki przy ul. Olszewskiego 1, zastanawiając się, czy rekord sprzed dwóch lat, na który wpłynęło ponad 800 prac zostanie pobity.

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży od 6. roku życia do ukończenia szkoły średniej, w tym uczniów lub uczestników zajęć placówek wychowania pozaszkolnego oraz świetlic terapeutycznych.

Prace plastyczne będą oceniane w kategoriach wiekowych:

  • I kategoria – przedszkole (6-latki) oraz klasy 1- 3 SP
  • II kategoria – klasy 4 – 6 SP
  • III kategoria – klasy 7 i 8 SP
  • IV kategoria – od klasy 1 szkoły ponadpodstawowej
  • V kategoria – szkoły specjalne.

Wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie internetowej MDK oraz profilu społecznościowym placówki do 7 maja br.

(źr., fot.Oświecim.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.